Lindby Xenias LED stropná lampa, biela, 49 x 30 cm

Geometria a asymetria umelecky zjednotené – stropné LED svietidlo Xenias Vďaka futuristickému návrhu je stropné LED svietidlo Xenias v modernej... viac informácií »
Lindby Xenias LED stropná lampa
Značka: Lindby
50 EUR80 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Geometria a asymetria umelecky zjednotené – stropné LED svietidlo Xenias Vďaka futuristickému návrhu je stropné LED svietidlo Xenias v modernej...

Geometria a asymetria umelecky zjednotené – stropné LED svietidlo Xenias Vďaka futuristickému návrhu je stropné LED svietidlo Xenias v modernej domácnosti skutočnou pastvou pre oči. Svietidlo Xenias kombinuje geometrické tvary s asymetrickým usporiadaním ich prvkov, čo ju robí obzvlášť zaujímavou. Obidva puristicky navrhnuté ovály sú navzájom umelecky prepletené a poskytujú nielen krásny obraz, ale zaisťujú aj nádhernú súhru svetla a tieňa. Diódy LED ponárajú miestnosť do útulného, teplého bieleho svetla – aby sa vytvorila ešte útulnejšia atmosféra, je možné jas svetla stmievať vypínačom v troch krokoch (100 %, 50 % a 10 %).

Akčný a v zľave produkt Lindby Xenias LED stropná lampa, biela, 49 x 30 cm od nášho známeho výrobcu Lindby môžete dostať zde teraz za extra cenu. Akčné ceny od 50 EUR.