WiZ E14 LED žiarovka sviečka matná 5,5W 2700-6500K

LED žiarovka E14 WiZ s teplým bielym až denným svetlom Od visiace lustre po stolovú lampu s malým tienidlo na lampu je táto matná sviečka E14 tým... viac informácií »
WiZ E14 LED žiarovka sviečka matná 5
Značka: WiZ
10 EUR18 EUR Zľava -47%
Overiť dostupnosť »
LED žiarovka E14 WiZ s teplým bielym až denným svetlom Od visiace lustre po stolovú lampu s malým tienidlo na lampu je táto matná sviečka E14 tým...

LED žiarovka E14 WiZ s teplým bielym až denným svetlom Od visiace lustre po stolovú lampu s malým tienidlo na lampu je táto matná sviečka E14 tým správnym zdrojom svetla. Možnosti použitia sú rovnako všestranné, pretože LED žiarovka dokáže zobraziť spektrum od teplého bieleho po biele svetlo denného svetla s plynule nastaviteľným jasom. Pokiaľ ide o ovládateľnosť, nič potrebné nie je ponechané nenaplnené – či už klasickým spôsobom prostredníctvom spínača svetiel alebo moderným pomocou diaľkového ovládača, aplikácie alebo hlasového príkazu. – Funkcie aplikácie: priame prepínanie a stmievanie; Uložte si populárne scény pomocou momentky z fotoaparátu; Rozdelenie žiaroviek do miestností / skupín; Príprava harmonogramov; Výber prednastavených svetelných režimov / scén; Pridelenie viacerých používateľov a pridelenie prístupových práv; Prevádzka až 10 000 žiaroviek WiZ – s integrovanou 2 MB flash pamäťou pre funkcie, softvér a aktualizácie – ovládateľný diaľkovým ovládačom WiZ(pozri príslušenstvo) – Klasickému prepínaču je možné pomocou aplikácie (WiZclick) priradiť dve obľúbené funkcie. – Hlasové ovládanie, keď je integrované do služieb Google Home, Amazon Alexa (na dobu životnosti žiarovky predplatených webových služieb Amazon) alebo Apple HomeKit – Integrácia do IFTTT na prepojenie s inými inteligentnými zariadeniami – Rádiový štandard: WiFi 2,4 GHz – Šifrované cloudové pripojenie s bezpečnostným protokolom TLS 1.2 Energialuokka: A+ Často vyhľadávaný produkt WiZ E14 LED žiarovka sviečka matná 5,5W 2700-6500K je na získanie už dnes tu na našom webe v známej kategórii inteligentné žiarovky! Získajte ostatné produkty z tejto obľúbenej rubriky vo výhodnej akcii! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky ďalšie skvelé produkty značky WiZ. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento unikátny produkt WiZ E14 LED žiarovka sviečka matná 5,5W 2700-6500K od dodávateľa kvalitných produktov WiZ pohodlne zaobstaráte u nás za úplne najnižšiu cenu! Momentálne v akcii za 10 EUR.