WEVER&DUCRÉ J.J.W. 05 závesná lampa zlatá

Lesklá závesná lampa zlatej farby JJW 05 Závesná lampa JJW 05 je veľmi súčasný svetelný objekt: Svojou geometrickou štruktúrou, ktorá evokuje... viac informácií »
WEVER&DUCRÉ J.J.W. 05 závesná lampa zlatá
Lesklá závesná lampa zlatej farby JJW 05 Závesná lampa JJW 05 je veľmi súčasný svetelný objekt: Svojou geometrickou štruktúrou, ktorá evokuje...

Lesklá závesná lampa zlatej farby JJW 05 Závesná lampa JJW 05 je veľmi súčasný svetelný objekt: Svojou geometrickou štruktúrou, ktorá evokuje asociácie s úľom, ako aj lesklým povrchom okamžite upúta pozornosť a veľmi zvláštnym spôsobom tvaruje miestnosť. Vyžarované svetlo sa odráža rôznymi spôsobmi od radovej úpravy jednotlivých prvkov, takže sa vytvára rozsiahle okolité osvetlenie. Ozdobný zdroj svetla pre napr. B. atmosférické stolové osvetlenie. Kvalitný a lacný produkt môžete zohnať jednoducho na stránkach v populárnej rubrike závesné svietidlá! Máme pre vás nové produkty z tejto známej sekcie na pár kliknutí!

Zaujímavý produkt WEVER&DUCRÉ J.J.W. 05 závesná lampa zlatá od známeho dodávateľa Wever & Ducré Lighting jednoducho nájdete zde teraz za výhodné peniaze! Kúpiť teraz za 1 780 EUR.