WEVER&DUCRÉ J.J.W. 04 závesná lampa striebro

Očarujúco navrhnuté závesné svietidlo JJW 04 v striebornej farbe Závesné svetlo JJW so svojím atraktívnym šesťuholníkovým tienidlo na lampu... viac informácií »
WEVER&DUCRÉ J.J.W. 04 závesná lampa striebro
Očarujúco navrhnuté závesné svietidlo JJW 04 v striebornej farbe Závesné svetlo JJW so svojím atraktívnym šesťuholníkovým tienidlo na lampu...

Očarujúco navrhnuté závesné svietidlo JJW 04 v striebornej farbe Závesné svetlo JJW so svojím atraktívnym šesťuholníkovým tienidlo na lampu vyrobené z hliníka striebornej farby vytvára efektný svetelný obraz. Vďaka striebornej farbe je svetlo emitované použitými žiarovkami ešte pôsobivejšie. Dizajn JJW odráža štýlové vplyvy 60, 70. a 80. rokov a spája sa do podoby moderného súboru, ktorý vyvolá senzáciu v každej miestnosti. Ideálny zdroj svetla pre slávnostnú atmosféru. Zľavový výrobok WEVER&DUCRÉ J.J.W. 04 závesná lampa striebro je na získanie bez problémov tu u nás v známej rubrike závesné svietidlá. Vyhľadajte si unikátne výrobky z tejto sekcie za úplne najnižšiu cenu! Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Samozrejme, máme v ponuke viac výrobkov od výrobcu Wever & Ducré Lighting. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný kus WEVER&DUCRÉ J.J.W. 04 závesná lampa striebro od skvelej a známej značky Wever & Ducré Lighting ľahko môžete zaobstarať práve teraz v našej ponuke skutočne výhodne! V súčasnosti za 1 660 EUR.