WEVER & DUCRÉ Wiro Globe 1.0 Stojaca lampa, čierna

Čierne lakované stojaca lampa Wiro Globe 1.0 so stmievacím spínačom Sférické, čierne tienidlo na lampu vyrobené z ocele v dizajne klietky, ktoré... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Wiro Globe 1.0 Stojaca lampa
Čierne lakované stojaca lampa Wiro Globe 1.0 so stmievacím spínačom Sférické, čierne tienidlo na lampu vyrobené z ocele v dizajne klietky, ktoré...

Čierne lakované stojaca lampa Wiro Globe 1.0 so stmievacím spínačom Sférické, čierne tienidlo na lampu vyrobené z ocele v dizajne klietky, ktoré sedí na puristicky navrhnutom kovovom ráme, ktorý je tiež čierny – to je stojaca lampa Wiro Globe 1.0, ktorá vytvára oázu pohodlia v každej obývacej izbe. V zásade môže byť Wiro Globe vybavený všetkými žiarovkami E27. Najkrajší efekt sa však dosahuje pomocou žiarovky s LED vláknami, ako je to znázornené na obrázku. Porovnateľné žiarovky nájdete pod príslušenstvom. stojaca lampa, ktorá sa vďaka svojej neutrálnej farbe hodí k mnohým moderným možnostiam vybavenia, je vybavená dlhým napájacím káblom s integrovaným stmievačom, ktorým je možné nastaviť jas svetla podľa osobných požiadaviek.
Tento vynikajúci tovar možno zohnať bez ťažkostí na našom webe v známej sekcii stojacie lampy! Teraz môžete kúpiť iné produkty z tejto populárnej rubriky v akcii.

Tento akčný a v zľave produkt WEVER & DUCRÉ Wiro Globe 1.0 Stojaca lampa, čierna od výrobcu s dlhou históriou Wever & Ducré Lighting ľahko nájdete v našej internetovej ponuke za výborné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 550 EUR.