WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond stojaca čierna/meď

Kvalitný a žiadaný výrobok WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond dostanete okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike stojacie lampy! Mrknite na obľúbené... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond stojaca čierna/meď
Kvalitný a žiadaný výrobok WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond dostanete okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike stojacie lampy! Mrknite na obľúbené...

Kvalitný a žiadaný výrobok WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond dostanete okrem iného tu u nás umiestnený v rubrike stojacie lampy! Mrknite na obľúbené produkty z našej sekcie za super peniaze.
Stmievateľná stojaca lampa Wiro Diamond v medenej a čiernej farbe stojaca lampa Wiro Diamond 1.0 je vrcholom moderného obývacieho priestoru: lampa – dizajn od rakúskeho dizajnéra Bernda Steinhubera – žiari medeným tienidlom v tvare diamantu v tróne na elegantnom kovovom ráme so štyrmi výstužami, ktorých jednoduchosť zdôrazňuje extravaganciu odtieňa. tienidlo na lampu dekoratívne, keď sa použije trubicová žiarovka LED (E27), ktorú je možné dokúpiť pod príslušenstvom. Svetelný zdroj nie je súčasťou dodávky. Svetlo svieti do všetkých strán a – podporené teplým medeným tónom – sa vytvára náladová nálada. – Vybavený stmievacím spínačom na napájacom kábli

Tento výnimočný tovar WEVER & DUCRÉ Wiro Diamond stojaca čierna/meď s pečaťou kvality značky Wever & Ducré Lighting môžete zaobstarať u nás za extra cenu. Ponuka od 520 EUR.