WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 51cm č./zlat

Úplne unikátny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 môžete nakúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 51cm č./zlat
Úplne unikátny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 môžete nakúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné...

Úplne unikátny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 môžete nakúpiť v pohode tu a teraz na našich stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Preskúmajte ďalšie produkty z tejto známej kategórie za extra cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac výrobkov značky Wever & Ducré Lighting. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka Wever & Ducré Lighting vyrába špičkový tovar. Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Roomor 4.0 s dvoma plochými tienidlami Závesné svietidlo Roomor, ktoré je vybavené výškovo nastaviteľným zavesením, ktoré je identické so všetkými závesnými svietidlami s dvoma žiarovkami v sérii, dáva svoj individuálny dizajn v odtieni 4.0. Dve ploché obrazovky sa vyznačujú veľkým priemerom a poskytujú rozsiahle osvetlenie okolia. Vo vnútri sú tienidlá zlatistej farby, takže svetlo z použitých žiaroviek má jemný lesk a vytvára veľmi útulnú atmosféru. Roomor je vhodný pre koncepciu atmosférického osvetlenia v súkromných apartmánoch aj v reštauráciách.

Tento skvelý produkt WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 51cm č./zlat s osvedčenou značkou Wever & Ducré Lighting môžete dostať tu za výpredajovú cenu. Ceny od 770 EUR.