WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 40,5 č./zlat

Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Roomor 3.0 - dvojplameňové Či už je to stôl v obývacej izbe alebo kuchynská linka, recepcia alebo stôl v... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 40
550 EUR690 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Roomor 3.0 - dvojplameňové Či už je to stôl v obývacej izbe alebo kuchynská linka, recepcia alebo stôl v...

Výškovo nastaviteľné závesné svietidlo Roomor 3.0 – dvojplameňové Či už je to stôl v obývacej izbe alebo kuchynská linka, recepcia alebo stôl v reštaurácii: závesné svetlo Roomor 3.0 s dvoma plameňmi a dekoratívnymi odtieňmi v čiernej a zlatej farbe poskytuje nielen adekvátne osvetlenie okolia, ale aj veľmi atmosférickú atmosféru. Útulný efekt osvetlenia prináša vnútri zafarbený odtieň. Závesná lampa, ktorá je inak úplne čierna, sa dá integrovať do najrôznejších možností vybavenia. Roomor je možné úplne nastaviť na príslušné miesto vďaka výškovej nastaviteľnosti zavesenia. V zľave tento kus WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 40,5 č./zlat ide nakúpiť jednoducho tu na stránkach v obľúbenej kategórii závesné svietidlá. Nájdite si ešte iné produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od značky Wever & Ducré Lighting. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Wever & Ducré Lighting predstavuje špičkové výrobky.

Vysoko kvalitný produkt WEVER & DUCRÉ Roomor závesná GU10 2pl 40,5 č./zlat od spoločnosti s úžasnou reputáciou Wever & Ducré Lighting môžete pohodlne kúpiť bezpečne online za skvelú cenu! V akcii od 550 EUR.