WEVER & DUCRÉ Roomor stolná lampa 1.0 červená

Tento exkluzívny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor stolná zoženiete teraz tu u nás v známej rubrike stolové lampy! Teraz môžete nájsť parádne produkty z... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Roomor stolná lampa 1.0 červená
Tento exkluzívny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor stolná zoženiete teraz tu u nás v známej rubrike stolové lampy! Teraz môžete nájsť parádne produkty z...

Tento exkluzívny tovar WEVER & DUCRÉ Roomor stolná zoženiete teraz tu u nás v známej rubrike stolové lampy! Teraz môžete nájsť parádne produkty z tejto sekcie v bezva akcii. Máme toho pre vás viac, máme v ponuke ďalší kvalitný tovar značky Wever & Ducré Lighting. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.
Stolová lampa Roomor – v atraktívnej červenej farbe s bielym odtieňom vo vnútri Stolová lampa Roomor vyrobená z hliníka zaujme nadčasovo krásnym tvarom a dekoratívnou farbou: rám aj tienidlo na lampu sú namaľované v sýtom teplom odtieni červenej; stolná lampa Roomor tak okamžite upúta pozornosť. Vnútro tienidla je biele, aby ho svetlo emitované použitým osvetľovacím prostriedkom ideálne odrážalo. Svetelný zdroj vhodný pre najrôznejšie svetelné úlohy v moderných obytných priestoroch. Roomor je vybavený dlhým káblom s integrovaným vypínačom.

Vysokokvalitný tovar WEVER & DUCRÉ Roomor stolná lampa 1.0 červená od výrobcu so skvelou povesťou Wever & Ducré Lighting máte možnosť kúpiť si aktuálne v našej ponuke trvalo výhodne. Cenovo vychádza na 270 EUR.