WEVER & DUCRÉ Mirro stojaca lampa 2.0 čierna/chróm

Pôsobivá stojaca lampa Mirro so zrkadlovým efektom Ak hľadáte špeciálny zdroj svetla pre vašu obývaciu izbu alebo spálňu, stojaca lampa Mirro je... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Mirro stojaca lampa 2.0 čierna/chróm
Pôsobivá stojaca lampa Mirro so zrkadlovým efektom Ak hľadáte špeciálny zdroj svetla pre vašu obývaciu izbu alebo spálňu, stojaca lampa Mirro je...

Pôsobivá stojaca lampa Mirro so zrkadlovým efektom Ak hľadáte špeciálny zdroj svetla pre vašu obývaciu izbu alebo spálňu, stojaca lampa Mirro je ideálnou voľbou. Z jeho moderne navrhnutého čierneho kovového rámu vystúpi do miestnosti kovový disk, v ktorom je uprostred vložená objímka pre žiarovku, ktorá sa má použiť. Jeden pohľad na hliníkový disk, ktorý je na jednej strane čierny a lesklý na druhej strane, a divákovi bude zrejmé, že názov lampy bol zvolený na základe anglického slova „mirror“, pretože všetky objekty v dosahu sú odráža sa na lesklom povrchu. So zrkadlom Mirro môžete vytvoriť príjemné náladové osvetlenie s očarujúcim doplnkovým efektom. Ako svetelné zdroje sú z. B. žiarovky predných zrkadiel ideálne (pozri príslušenstvo). – Vybavený nožným spínačom na kábli pre pohodlné ovládanie
Neodolateľný produkt možno nakúpiť aktuálne na našom webe umiestnený v rubrike stojacie lampy! Teraz kúpite iné kúsky z tejto obľúbenej kategórie za super ceny! U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás ďalšie preverené kúsky značky Wever & Ducré Lighting. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Táto značka Wever & Ducré Lighting dlhodobo dodáva kvalitný tovar.

Zaujímavý produkt WEVER & DUCRÉ Mirro stojaca lampa 2.0 čierna/chróm od skvelého a známeho výrobcu Wever & Ducré Lighting jednoducho môžete zohnať práve teraz v našej ponuke lacno. Práve teraz za 440 EUR.