WEVER & DUCRÉ Mirro 3.0 nástenné 75cm čierne/zlaté

Úplne jedinečný tovar obstaráte bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si obľúbené výrobky v spomínanej... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Mirro 3.0 nástenné 75cm čierne/zlaté
Úplne jedinečný tovar obstaráte bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si obľúbené výrobky v spomínanej...

Úplne jedinečný tovar obstaráte bezstarostne tu na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si obľúbené výrobky v spomínanej kategórii za výhodné peniaze! Okrúhle nástenné svietidlo Mirro s reflexným efektom osvetlenia Okrúhla nástenná lampa Mirro je absolútnym vrcholom pre steny v obývacích izbách a na chodbách. Názov naznačuje asociáciu s anglickým slovom pre zrkadlo – zrkadlo – a na to, aby ste videli jej dôvod, stačí jediný pohľad na lampu. Jeho tienidlo na lampu tvorí lesklý lakovaný kovový disk, v ktorom sa efektívne odráža svetlo z lampy v strede. Zvýraznené osvetlenie s magickým vkusom, ktoré je vylepšené jednostranným rezom v tabuli, takže na stene vystupuje ďalší svetelný efekt. Lampu je možné umiestniť tak, aby bol rez na požadovanom mieste. Ak je v rade alebo v miestnosti umiestnených niekoľko svetiel, je možné dosiahnuť povzbudzujúci efekt osvetlenia odlišným zarovnaním rezu.

Najpredávanejší tovar WEVER & DUCRÉ Mirro 3.0 nástenné 75cm čierne/zlaté od spoločnosti s úžasnou reputáciou Wever & Ducré Lighting môžete dostať zde teraz za výhodnú cenu. Aktuálne za 410 EUR.