WEVER & DUCRÉ Dro 2.0 stolná lampa čierno-biela

Sférická stolová lampa Dro - jasný akcentačný zdroj svetla Stolová lampa Dro má ozdobné tienidlo na lampu, ktoré je fúkané ručne a zaisťuje tak... viac informácií »
WEVER & DUCRÉ Dro 2.0 stolná lampa čierno-biela
Sférická stolová lampa Dro - jasný akcentačný zdroj svetla Stolová lampa Dro má ozdobné tienidlo na lampu, ktoré je fúkané ručne a zaisťuje tak...

Sférická stolová lampa Dro – jasný akcentačný zdroj svetla Stolová lampa Dro má ozdobné tienidlo na lampu, ktoré je fúkané ručne a zaisťuje tak všestranné úspešné rozloženie svetla, spočíva na malých čiernych nožičkách. Bez ohľadu na to, kde je umiestnená stolová lampa Dro – na parapete v obývacej izbe, na komode v spálni alebo na nočnom stolíku – všade nastavuje jasný, atmosférický prízvuk. Čierny prívodný kábel vyrobený z textilu je vybavený stmievacím spínačom, pomocou ktorého je možné podľa potreby stlmiť osvetlenie a prispôsobiť ho individuálnym potrebám. Obľúbený a akčný produkt získate bezprostredne na našich stránkach zaradený v kategórii stolové lampy. Vyberte si ešte iné kúsky z tejto sekcie za outletovú cenu. Ale to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke viac osvedčeného tovaru značky Wever & Ducré Lighting. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Významná značka Wever & Ducré Lighting pre svojich zákazníkov dodáva kvalitné výrobky.

Zľavový produkt WEVER & DUCRÉ Dro 2.0 stolná lampa čierno-biela od obľúbeného výrobcu Wever & Ducré Lighting jednoducho zaobstaráte zrovna za akčnú cenu! Teraz za akčnú cenu 270 EUR.