Westinghouse Comet ventilátor čierno-strieborné

Výkonný stropný ventilátor Comet v klasicky skvelom vzhľade Výkon a skvelý dizajn s otočnými lopatkami v matnej čiernej a striebornej charakterizujú... viac informácií »
Westinghouse Comet ventilátor čierno-strieborné
Značka: Westinghouse
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Výkonný stropný ventilátor Comet v klasicky skvelom vzhľade Výkon a skvelý dizajn s otočnými lopatkami v matnej čiernej a striebornej charakterizujú...

Výkonný stropný ventilátor Comet v klasicky skvelom vzhľade Výkon a skvelý dizajn s otočnými lopatkami v matnej čiernej a striebornej charakterizujú päť-lopatkový stropný ventilátor Comet, ktorý sa ovláda pomocou integrovaného šnúrového vypínača. Uprostred je vstavaná sklenená lampa, takže ventilátor Comet môže prevziať aj osvetlenie miestnosti. Voliteľne je možné ovládanie ventilátora aj pomocou nástenného spínača alebo diaľkového ovládania. Vhodné prvky sú k dispozícii cez príslušenstvo. Funkcie Môže sa používať v lete aj v zime, pretože sa dá podľa potreby prepínať z chodu doľava do chodu doprava. Tak sa osviežovač vzduchu používa v zime na rovnomerné rozloženie vzduchu v miestnosti, aby sa udržali nízke náklady na vykurovanie. – nastaviteľné 3 rýchlosti ako aj 3 príkony – voliteľná montáž s alebo bez stropnej tyče – prietok vzduchu: 166 m³/min Technické údaje Výkon podľa rýchlosti: – 33 wattu pri 80 ot./min – 40 wattu pri 130 ot./min – 58 wattu pri 170 ot./min Energialuokka: A++
Neodolateľný kus máte možnosť zaobstarať už dnes na stránkach v známej rubrike stropné ventilátory so svetlom. Teraz získate výnimočné produkty v spomínanej sekcii za super peniaze!

Úplne unikátny tovar Westinghouse Comet ventilátor čierno-strieborné značky Westinghouse máte možnosť získať práve teraz v našej ponuke za výhodné peniaze! Na našich stránkach za 149,90 EUR.