Vysokokvalitná priehradka na noviny Ulani z ocele

Praktická priehradka na noviny Ulani v štvorcovom tvare Novinová priehradka Ulani je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s kartáčovaným vzhľadom a je... viac informácií »
Vysokokvalitná priehradka na noviny Ulani z ocele
Značka: CMD
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Praktická priehradka na noviny Ulani v štvorcovom tvare Novinová priehradka Ulani je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s kartáčovaným vzhľadom a je...

Praktická priehradka na noviny Ulani v štvorcovom tvare Novinová priehradka Ulani je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele s kartáčovaným vzhľadom a je navrhnutá v praktickom hranatom tvare. Dá sa teda perfektne namontovať pod štvorcovú poštovú schránku. Nehrdzavejúci materiál je mimoriadne odolný voči poveternostným vplyvom – výrobca sľubuje 10-ročnú záruku na poškodenie koróziou. Takto sa môžete dlho tešiť z užitočnej priehradky na noviny. Tento zľavnený produkt Vysokokvalitná priehradka na noviny Ulani z ocele môžete nájsť okrem iného tu na webe v kategórii schránky na noviny. Vyberte si ešte iné kúsky z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu.

Tento exkluzívny výrobok Vysokokvalitná priehradka na noviny Ulani z ocele od kvalitného výrobcu CMD máte možnosť dostať v našej ponuke lacno! Akčná cena od 100 EUR.