Výkyvná hlava – LED Downlight Anzio, antracit

Stropné LED svietidlo Downlight Anzio s výkyvnou hlavou Teplé biele bodové LED svietidlo Anzio púta svojím minimalistickým vzhľadom. Okrúhla... viac informácií »
Výkyvná hlava – LED Downlight Anzio
Značka: Fabas Luce
34,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné LED svietidlo Downlight Anzio s výkyvnou hlavou Teplé biele bodové LED svietidlo Anzio púta svojím minimalistickým vzhľadom. Okrúhla...

Stropné LED svietidlo Downlight Anzio s výkyvnou hlavou Teplé biele bodové LED svietidlo Anzio púta svojím minimalistickým vzhľadom. Okrúhla konštrukcia nadstavbového Downlight svietidla vytvára šarm tohto svietidla práve tak, ako aj jeho výkyvná hlava. Pretože svetelný účinok, ktorý si želáte, takto nielen šetrí energiu, ale dá sa aj úplne presne nastaviť. Hliníkový rám zvýrazňuje hodnotné spracovanie toho puristického svietidla. Kto hľadá nadčasové elegantné stropné svietidlo Downlight, toho určite nadchne model Anzio. Vďaka svojmu vyžarovaniu svetla v širokom uhle vytvára toto svietidlo rovnomerné rozloženie svetla v miestnosti. Tým je Anzio vhodné tak pre moderne zariadené obytné priestory, ako aj pre obchody a iné obchodné priestory. Vďaka svojmu elegantnému rámu sa klasické svietidlo Anzio zázračne hodí do takmer každej koncepcie interiéru. V zľave produkt môžete zaobstarať bezprostredne tu a teraz na našom webe umiestnený v sekcii bodové svetlá. Teraz môžete získať ďalšie výrobky v spomínanej kategórii za výhodnú cenu!

Zľavový produkt Výkyvná hlava – LED Downlight Anzio, antracit od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Fabas Luce pohodlne nakúpite v aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Teraz za 34,90 EUR.