Vonkajšie závesné svietidlo ratan IP44 vrátane LED dobíjateľnej RGBW – Maurice

Rozjasnite svoju krytú terasu pomocou Maurice. Maurice je orientálna ratanová závesná lampa na vonkajšie použitie. A hádajte čo: nepotrebujete... viac informácií »
Vonkajšie závesné svietidlo ratan IP44 vrátane LED dobíjateľnej RGBW - Maurice
Rozjasnite svoju krytú terasu pomocou Maurice. Maurice je orientálna ratanová závesná lampa na vonkajšie použitie. A hádajte čo: nepotrebujete...

Rozjasnite svoju krytú terasu pomocou Maurice. Maurice je orientálna ratanová závesná lampa na vonkajšie použitie. A hádajte čo: nepotrebujete napájanie! Magnetický svetelný zdroj môžete jednoducho nabíjať pomocou priloženého nabíjacieho kábla. Vďaka triede ochrany IP44 je lampa odolná voči striekajúcej vode a je ideálna pre vonkajšie použitie. Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť svetlo a vybrať si z rôznych nastavení farieb: červená, zelená, modrá alebo teplá biela. Zistite, ktorá farba najlepšie zodpovedá atmosfére, ktorú hľadáte, a stlmte ju podľa svojich predstáv. Lampa má výšku 160 cm a priemer 40 cm.
Unikátny kus Vonkajšie závesné svietidlo ratan IP44 vrátane LED dobíjateľnej RGBW – máte možnosť zaobstarať tiež tu na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajsie zavesne svietidla. Pripravili sme akčné produkty z tejto populárnej kategórie vo výhodnej akcii. U nás ponúkame viac, máme v ponuke však ďalšie kúsky od dodávateľa Paul Neuhaus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a lacný produkt Vonkajšie závesné svietidlo ratan IP44 vrátane LED dobíjateľnej RGBW - Maurice od dodávateľa kvalitných produktov Paul Neuhaus zaobstaráte dnes extra výhodne! Ponuka od 169 EUR.