Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové, antracitové

Veľa predávaný kus Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové, možno zaobstarať už dnes na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné... viac informácií »
Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové
Značka: Eco-Light
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa predávaný kus Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové, možno zaobstarať už dnes na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné...

Veľa predávaný kus Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové, možno zaobstarať už dnes na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Máme pre vás výnimočné produkty v spomínanej kategórii za internetové ceny. Vedúci výrobca Eco-Light pre svojich zákazníkov predáva veľmi kvalitný sortiment. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.
Krásne vonkajšie nástenné svetlo Focus – priťahuje pozornosť každej fasády Focus otvára možnosť osvetliť fasádu nielen štýlovo, ale aj efektívne. Robustné telo svietidla z liateho hliníka zaujme zaobleným tvarom a odhaľuje pás skla, ktorý nielenže vyžaruje atmosférické svetlo smerom dole, ale poskytuje aj zvláštny svetelný prízvuk vpredu. Vybavené triedou ochrany IP44

Často hľadaný produkt Vonkajšie svietidlo Focus 1-plameňové, antracitové od známej spoločnosti Eco-Light ľahko môžete zohnať u nás extra so zľavou. Výhodne teraz u nás za 54,90 EUR.