Vonkajšie svietidlo 30 cm antracitové s hrotom zeme a káblovým plášťom – Dánsko

Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšia stojaca vonkajšia lampa vyrobená z vysoko kvalitného hliníka... viac informácií »
Vonkajšie svietidlo 30 cm antracitové s hrotom zeme a káblovým plášťom - Dánsko
Značka: QAZQA
73 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšia stojaca vonkajšia lampa vyrobená z vysoko kvalitného hliníka...

Kompletná sada na jednoduché pripojenie vašej vonkajšej lampy v Dánsku. Najkvalitnejšia stojaca vonkajšia lampa vyrobená z vysoko kvalitného hliníka s polyesterovým práškovým nástrekom a čírym plastovým tienidlom. Toto moderné stmievateľné tmavošedé Dánsko je nádherne navrhnuté tak, aby vďaka jasnému odtieňu atraktívne osvetlilo vašu záhradu alebo terasu. Toto Dánsko má hodnotu IP IP44, takže je určené na dážď. Má výšku 30 cm a dĺžku a šírku 8,5 cm. Dánsko sa dodáva bez svetelného zdroja, takže si nezabudnite objednať svetelný zdroj s koncovkou E27 (veľká koncovka) maximálne 13 Watt. Poznámka: Ak je na kukle viditeľná kondenzácia, môže to byť spôsobené nedostatkom tepelného výkonu z LED žiaroviek, čo pre svietidlo nie je žiadny problém. Aby sa zabránilo vlhkosti v svietidle, je toto nástenné svietidlo vhodné pre rôzne zdroje svetla. Ďalej má súprava univerzálny žiarovo pozinkovaný hrot s montážnym materiálom. Montážna doska je navrhnutá tak, aby bolo možné namontovať žiarovku so štyrmi, tromi alebo dvoma montážnymi bodmi. Spolu so štyrmi skrutkami a maticami na pripevnenie žiarovky k čapu. A pre tých, ktorí chcú vytvoriť vodotesné spojenie pod zemou, poskytuje tento balíček odlievacích spojov dobré vodotesné spojenie. Káble je možné pripojiť do káblovej skrinky pomocou svorkovnice alebo zváracej svorky (nie sú súčasťou dodávky). Odlievacia živica chráni spojovacie skrinky pred prienikom vody. Vďaka tomu je elektrické pripojenie úplne vodotesné a bezpečné. Po naplnení spojovacej skrinky odlievacou živicou sa môže okamžite zakopať a napnúť. Balenie odlievacej objímky sa dodáva kompletné.
Často vyhľadávaný tovar Vonkajšie svietidlo 30 cm antracitové s hrotom zeme a káblovým plášťom – Dánsko máte možnosť získať bez problémov tu na webe v známej rubrike vonkajsie osvetlenie. Vyhľadajte si obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze.

Tento kvalitný a lacný produkt Vonkajšie svietidlo 30 cm antracitové s hrotom zeme a káblovým plášťom - Dánsko s pečaťou kvality značky QAZQA máte možnosť kúpiť si práve dnes za parádnu cenu. Práve teraz za skvelú cenu 73 EUR.