Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná oceľ

Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná oceľ
Značka: Globo
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad...

Vonkajšie nástenné svietidlo Sella s trendovým vintage tienidlom, IP44 Nostalgické myšlienky prebúdza vonkajšia lampa Sella. Trendový vintage vzhľad získava lampa z tienidla vyrobeného z ocele. To pripomína vzory z minulých desaťročí, a preto je ideálne pre romantické, rustikálne prostredie. Na obrazovke je tvarovaná guľa, ktorá je vyrobená z priehľadného plastu a umožňuje tak nerušenému úniku svetla smerom nadol. Svietidlo je vybavené stupňom IP44 a dá sa ľahko inštalovať vonku. Či už má slúžiť na osvetlenie vchodu alebo ako atmosférická dekorácia na terase – táto lampa je všade upúta.
Tento skvelý produkt máte možnosť kúpiť taktiež na webe v známej sekcii vonkajšie nástenné svietidlá. Mrknite na ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za najnižšiu cenu. Vedúci dodávateľ Globo pre svojich zákazníkov ponúka prvotriedny tovar Ponuka platí do vypredania zásob! Náš sortiment je široký, máme v ponuke tiež ďalší tovar od dodávateľa Globo. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Dizajnový produkt Vonkajšie nástenné svietidlo Sella matná oceľ od skvelej a známej značky Globo nájdete v súčasnosti za skvelú cenu! Teraz nakúpite za 50 EUR.