Vonkajšie nástenné svietidlo čierne s pohybovým senzorom IP44 – Solo

Toto nástenné svietidlo Solo má zjednodušujúci a moderný dizajn. Lampa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a s hodnotou IP IP44 je vodeodolná. Toto... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne s pohybovým senzorom IP44 - Solo
Značka: QAZQA
32 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto nástenné svietidlo Solo má zjednodušujúci a moderný dizajn. Lampa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a s hodnotou IP IP44 je vodeodolná. Toto...

Toto nástenné svietidlo Solo má zjednodušujúci a moderný dizajn. Lampa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a s hodnotou IP IP44 je vodeodolná. Toto uľahčuje umiestnenie tejto malej elektrárne vonku. Svietidlo je možné pripojiť na 230 voltov. Príjemný doplnok k tomuto nástennému svietidlu: je vybavený snímačom pohybu. Kľúče od domu už nemusíte hľadať v tme. Nástenné svietidlo bude na pohyby reagovať zapnutím osvetlenia. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Má výšku 15 cm a hĺbku 10,5 cm. Doplňte ho svetelným zdrojom GU10 (35 W), aby bol váš Solo kompletný. Skutočný tvorca atmosféry vonku! Kvalitný a obľúbený tovar Vonkajšie nástenné svietidlo čierne s pohybovým senzorom IP44 – Solo je k dostaniu ľahko na stránkach v populárnej kateogrii vonkajsie nastenne svietidla! Zaobstarajte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej rubriky za najlepšie ceny! Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká! Pozrite sa tiež na ďalší tovar značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca QAZQA ponúka svojim zákazníkom špičkové produkty. Presvedčte sa sami!

Veľmi žiadaný produkt Vonkajšie nástenné svietidlo čierne s pohybovým senzorom IP44 - Solo od spoločnosti so skvelým menom QAZQA je možné nakúpiť v aktuálnej ponuke za skvelú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 32 EUR.