Vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 – Duo

Toto nástenné svietidlo Duo je super funkčné vonkajšie svietidlo s elegantným dizajnom v nadčasovej čiernej farbe. Svetlo z tejto žiarovky vyžaruje... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Duo
Značka: QAZQA
20 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto nástenné svietidlo Duo je super funkčné vonkajšie svietidlo s elegantným dizajnom v nadčasovej čiernej farbe. Svetlo z tejto žiarovky vyžaruje...

Toto nástenné svietidlo Duo je super funkčné vonkajšie svietidlo s elegantným dizajnom v nadčasovej čiernej farbe. Svetlo z tejto žiarovky vyžaruje nahor a nadol. To dáva krásny efekt na stenu. S hodnotou IP IP44 toto nástenné svietidlo odolá dažďu. Svietidlo má dve objímky GU10 a je dodávané bez svetelných zdrojov, preto si ich určite objednajte. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Je tiež ľahké pripojiť sa k 230 voltom. Má hĺbku 11 cm a výšku 10 cm. Montážna doska na stenu má výšku 8,5 cm. Nadčasový prínos do vašej záhrady!
Tento exkluzívny produkt získate pohodlne tu na našom webe v obľúbenej kategórii vonkajsie nastenne svietidla. Získajte iné kúsky z našej kategórie za najnižšiu cenu. Známy dodávateľ QAZQA pre svojich zákazníkov ponúka prémiové výrobky.

Tento skvelý tovar Vonkajšie nástenné svietidlo čierne IP44 - Duo od top značky QAZQA je k dostaniu práve teraz u nás za super cenu. Výhodne za 20 EUR.