Vonkajšie nástenné svietidlo Boston, so snímačom

Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa... viac informácií »
Vonkajšie nástenné svietidlo Boston
Značka: Globo
30 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa...

Vonkajšie nástenné svietidlo Boston z nehrdzavejúcej ocele s praktickým senzorom pohybu Boston je nenápadné vonkajšie nástenné svietidlo, ktoré sa ľahko začlení do architektonického štýlu domu. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, a preto má odolný charakter, zatiaľ čo jeho sivá farba príjemne dotvára jeho jednoduchý dizajn. Svietidlo má výrazný dizajn baterky a možno ho vybaviť príslušnou žiarovkou, ktorá sa nachádza za plastovým prvkom opálovej farby a vytvára neoslňujúce osvetlenie. Vonkajšie nástenné svietidlo Boston dokáže dokonale dotvoriť atmosféru vonkajšieho priestoru aj v tme a možno ho kombinovať s ďalšími svietidlami z tejto série. Okrem toho má praktický snímač pohybu, ktorý ovláda svetlo. Technické údaje snímača: – Uhol detekcie 90 – Rozsah 2-8 m
Zaujímavý výrobok je na získanie ľahko na našom webe v populárnej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Pozrite sa na kvalitné produkty z tejto rubriky za výborné peniaze! Náš sortiment je široký, máme v ponuke však viac skvelých výrobkov od značky Globo. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Nový produkt Vonkajšie nástenné svietidlo Boston, so snímačom od známej kvalitnej značky Globo ľahko nájdete tu a teraz extra výhodne! Cenovo vychádza na 30 EUR.