Vonkajšie nástenné LED svietidlo Visavia 1-pl.

Vonkajšia nástenná lampa LED Visavia svietiaca na zem v tvare valca Svetlo vonkajšej nástennej lampy LED Visavia svieti smerom dole a osvetľuje jemným... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Visavia 1-pl.
Značka: Lindby
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Vonkajšia nástenná lampa LED Visavia svietiaca na zem v tvare valca Svetlo vonkajšej nástennej lampy LED Visavia svieti smerom dole a osvetľuje jemným...

Vonkajšia nástenná lampa LED Visavia svietiaca na zem v tvare valca Svetlo vonkajšej nástennej lampy LED Visavia svieti smerom dole a osvetľuje jemným svetlom vonkajší priestor. Má dobrú intenzitu svetla vďaka integrovanej technológii LED, no napriek tomu spotrebuje len malé množstvo energie, pretože LED sú efektívne. Teleso vonkajšej nástennej lampy má tvar valca a boduje nadčasovou povrchovou úpravou tmavosivej farby. Stupeň odolnosti proti nárazom IK06 udáva, aká je lampa pevná a ako dobre sa môže používať vonku. Potvrdzuje to aj vysoký stupeň ochrany IP54.Akčný tovar Vonkajšie nástenné LED svietidlo Visavia 1-pl. môžete získať pohodlne na našich stránkach v obľúbenej kategórii vnútorné osvetlenie! Teraz môžete nájsť výnimočné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za úplne najnižšiu cenu!

V zľave tento produkt Vonkajšie nástenné LED svietidlo Visavia 1-pl. od dodávateľa so skvelou povesťou Lindby ľahko môžete nájsť dnes za najnižšiu cenu. V súčasnosti v predaji od 55 EUR.