Vonkajšie nástenné LED svetlo Maive tmavosivé

Tmavosivá exteriérová nástenná LED lampa Maive s okrúhlou, dolu naklonenou hlavicou a polykarbonátovým krytom Maive je v prvom rade vhodná do... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svetlo Maive tmavosivé
Značka: Lindby
80 EUR
Overiť dostupnosť »
Tmavosivá exteriérová nástenná LED lampa Maive s okrúhlou, dolu naklonenou hlavicou a polykarbonátovým krytom Maive je v prvom rade vhodná do...

Tmavosivá exteriérová nástenná LED lampa Maive s okrúhlou, dolu naklonenou hlavicou a polykarbonátovým krytom Maive je v prvom rade vhodná do moderného štýlu, pretože vyzerá nadčasovo a jednoducho. Tienidlo je okrúhle a ploché a na spodnej strane je biely polykarbonátový kryt, cez ktorý prúdi mäkké svetlo, ktoré neoslňuje. Vďaka integrovanej technológii LED je vyžarované svetlo jasné a zároveň aj úsporné. Osobitnou črtou je aj skutočnosť, že exteriérová nástenná LED lampa Maive má povrch odolný voči morskej vode a nemusíte sa obávať problémov s koróziou ani vtedy, keď ju namontujete v blízkosti mora. Super výrobok Vonkajšie nástenné LED svetlo Maive tmavosivé môžete zohnať bezprostredne tu na našom webe v obľúbenej rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Teraz môžete nájsť parádne produkty v spomínanej rubrike z pohodlia domova! Náš sortiment je ale široký, u nás nájdete viac kvalitného tovaru od značky Lindby. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Vonkajšie nástenné LED svetlo Maive tmavosivé od poprednej spoločnosti Lindby jednoducho môžete nájsť na našich stránkach za parádnu cenu. Produkt kúpite teraz u nás za 80 EUR.