Vonkajšie nástenné LED Grip, CCT Smart Home, biela

Inteligentné spínateľné vonkajšie nástenné svietidlo LED Grip navrhla Maria Berntsen Po prepojení s mobilným zariadením možno zmeniť farbu svetla... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED Grip
Značka: Nordlux
130 EUR
Overiť dostupnosť »
Inteligentné spínateľné vonkajšie nástenné svietidlo LED Grip navrhla Maria Berntsen Po prepojení s mobilným zariadením možno zmeniť farbu svetla...

Inteligentné spínateľné vonkajšie nástenné svietidlo LED Grip navrhla Maria Berntsen Po prepojení s mobilným zariadením možno zmeniť farbu svetla Gripu z modrastého denného svetla na príjemnú teplú bielu. Vonkajšie nástenné svietidlo dobre vynikne na štruktúrovaných stenách a dizajn od Marie Berntsen inšpiruje svojím moderným oblým tvarom. Otvorený stred je charakteristickým znakom Gripu a zároveň vyžaruje svetlo smerom dopredu. Hlavná časť osvetlenia smeruje k stropu a podlahe a vytvára nádherný efekt nahor a nadol. – Možnosť paralelného pripojenia Funkcia/kompatibilita: – kompatibilný so systémom Android 6.0, ako aj iOS 11.0 a vyšším – Zapínať a vypínať sa dá aj bežným nástenným vypínačom – Nie je potrebný prístup na internet, pretože sa ovláda pomocou technológie Bluetooth – Ovládanie farby svetla a bezplatná aplikácia Nordlux Smart Light prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo inteligentných hodiniek
Obľúbený a akčný produkt Vonkajšie nástenné LED Grip, CCT Smart Home, biela možno zakúpiť práve teraz tu u nás v populárnej sekcii smarthome vonkajšie svietidlá nástenné. Teraz môžete kúpiť skvelé produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí! Populárna značka Nordlux vás a vašich blízkych obohatí o veľmi kvalitný sortiment Prichystali sme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kvalitné kúsky značky Nordlux. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý tovar Vonkajšie nástenné LED Grip, CCT Smart Home, biela od spoľahlivej značky Nordlux máte možnosť nájsť práve teraz u nás skutočne výhodne! Stojí práve teraz u nás 130 EUR.