Vonkajšie nástenné LED Dakota s technológiou Tuya

Okrúhle LED nástenné svetlo Dakota na vonkajšie ovládanie pomocou aplikácie Vonkajšie nástenné svetlo Dakota kombinuje všetky kritériá, z ktorých... celý popis>
Vonkajšie nástenné LED Dakota s technológiou Tuya
Značka: Eco-Light
86 EUR
Produkt momentálne nie je na sklade alebo je vypredaný.
V e-shope si môžete ľahko overiť skladovú dostupnosť.
SKONTROLOVAŤ V E-SHOPE

Okrúhle LED nástenné svetlo Dakota na vonkajšie ovládanie pomocou aplikácie Vonkajšie nástenné svetlo Dakota kombinuje všetky kritériá, z ktorých vychádza moderný svetelný zdroj: Okrúhle svetlo z antracitovo čierneho hliníka je vybavené veľkým difúzorom, ktorý rovnomerne šíri vyžarované svetlo do okolia. Ako svetelný zdroj je nainštalovaný pripojený svetelný modul Tuya, ktorý je ovládaný bezplatnou stiahnuteľnou aplikáciou Tuya Smart pre iOS a Android s tabletom alebo smartfónom s podporou Bluetooth. farba svetla je možné nastaviť podľa želania v širokom rozmedzí medzi teplou bielou a denným svetlom. Nie je potrebný žiadny ďalší hardvér.
Tento zľavnený kus môžete zohnať ešte u nás v známej rubrike smarthome vonkajšie svietidlá nástenné! Teraz si môžete zaobstarať skvelé produkty z tejto rubriky vo výhodnej akcii. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Eco-Light. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Obľúbená značka zákazníkov Eco-Light vás obohatí o vysoko kvalitné výrobky.