Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz

Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine
Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť...

Obdĺžnikové vonkajšie LED nástenné svetlo Bliz Marine s mosadznou mriežkou Vonkajšie nástenné LED svetlo Bliz Marine okamžite upúta pozornosť svojim lesklým mosadzným povrchom. Prepracované spracovanie tejto žiarovky dokazuje vysokú kvalitu a robustnosť. Teleso tlakového liateho hliníka bolo natreté granulovanou šedou farbou s práškovou polymérnou farbou. To však nie je vizuálne viditeľné. V popredí je mriežková clona vyrobená zo zliatiny morskej mosadze, ktorá dostala lesklý posuvný povrch. Difúzor, ktorý svieti matnou bielou farbou, je vyrobený skrz naskrz z lisovaného skla a umožňuje symetrické vyžarovanie svetla po celej ploche. Mriežkou sú do prostredia emitované vzrušujúce svetelné efekty. SMD LED doska na Basis MCPCB (kovová doska plošných spojov) je otočná, čo uľahčuje inštaláciu žiarovky. Poznámka: Neošetrená mosadz podlieha prirodzenému oxidačnému procesu. Na obnovenie pôvodného lesku postačuje bežný lak na kov alebo mosadz. – Stupeň krytia IP66, odolnosť proti nárazom: IK07 – Distribúcia svetla: symetrická, mimoriadne široká rozptylová optika – Vonkajšie skrutky z nehrdzavejúcej ocele, tesnenie EPDM – Teplota okolia: -10 ° C až +35 ° C Kvalitný a žiadaný výrobok Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz máte možnosť dostať okrem iného tu na našich stránkach zaradený v sekcii vonkajšie svetlá na dom! Mrknite na ešte ďalšie výrobky z našej rubriky za najnižšiu cenu! To nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac. Máme však aj v ponuke ďalší skvelý tovar značky Performance in Lighting. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a žiadaný tovar Vonkajšie nástenné LED Bliz Marine, 3000K, mosadz od dodávateľa s dlhou históriou Performance in Lighting môžete si kúpiť práve dnes skutočne výhodne. Aktuálne stojí u nás 430 EUR.