Vonkajšie nástenné LED 1153LED, hliník, stojace

Stojanové vonkajšie nástenné svietidlo LED 1153LED z tlakovo liateho hliníka s medenou strechou Toto stojace vonkajšie nástenné svietidlo LED... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED 1153LED
Značka: LCD
260 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojanové vonkajšie nástenné svietidlo LED 1153LED z tlakovo liateho hliníka s medenou strechou Toto stojace vonkajšie nástenné svietidlo LED...

Stojanové vonkajšie nástenné svietidlo LED 1153LED z tlakovo liateho hliníka s medenou strechou Toto stojace vonkajšie nástenné svietidlo LED presvedčí svojím klasickým dizajnom vo vzhľade lucerny a stane sa krásnym pútačom pozornosti v každom vonkajšom priestore. Svietidlo je vyrobené z robustného tlakovo liateho hliníka a medenej strechy, vďaka čomu je ideálne na vonkajšie použitie. Teplé biele svetlo vyžaruje bez oslnenia do všetkých smerov do okolia cez difúzor z opálového skla. Nástenné svietidlo možno použiť napríklad vo vstupnom priestore na balkóne alebo terase.
Kvalitný produkt Vonkajšie nástenné LED 1153LED, hliník, stojace môžete nakúpiť práve teraz na stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá! Mrknite na ostatné produkty z našej sekcie za výhodnú cenu! Náš sortiment je široký, u nás nájdete ďalšie vybrané kúsky od značky LCD. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Výrobca LCD pre svojich zákazníkov poskytuje prémiový tovar. A to je ešte len začiatok!

Akčný a v zľave produkt Vonkajšie nástenné LED 1153LED, hliník, stojace od populárnej značky LCD máte možnosť získať aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Stojí teraz u nás 260 EUR.