Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne 11,5 cm vrátane LED IP65 – bat

S vonkajšou nástennou lampou Batt vytvoríte elegantný hotelový vzhľad s moderným nádychom! Toto nástenné svietidlo je dlhé 11,5 cm, vysoké 9 cm a... viac informácií »
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne 11
Značka: QAZQA
29 EUR
Overiť dostupnosť »
S vonkajšou nástennou lampou Batt vytvoríte elegantný hotelový vzhľad s moderným nádychom! Toto nástenné svietidlo je dlhé 11,5 cm, vysoké 9 cm a...

S vonkajšou nástennou lampou Batt vytvoríte elegantný hotelový vzhľad s moderným nádychom! Toto nástenné svietidlo je dlhé 11,5 cm, vysoké 9 cm a hlboké 3 cm. Montážna doska je dlhá 8,5 cm, vysoká 5,5 cm a hlboká 2 cm. Toto nástenné svietidlo je dodávané s (nevymeniteľnou) 6 Wattovou LED s priemerom 30 000 hodín svietenia. Svetelný zdroj má intenzitu svetla 400 lúmenov a 3 000 Kelvinov. To robí z tejto nástennej lampy skutočnú silu. Poznámka: nástenné svietidlo nie je stmievateľné. Pomocou horného a dolného svetla získate super pekný svetelný efekt v hornej a dolnej časti žiarovky na stene. S hodnotou IP IP65 je toto nástenné svietidlo odolné voči striekajúcej vode a je možné ho perfektne použiť ako vonkajšie svietidlo. Vytvorte viac atmosféry vo svojej záhrade alebo na fasáde s vonkajšou nástennou lampou Batt!

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Moderné vonkajšie nástenné svietidlo čierne 11,5 cm vrátane LED IP65 - bat s osvedčenou značkou QAZQA ľahko môžete zohnať momentálne za výpredajovú cenu. Práve teraz za cenu 29 EUR.