Vonkajšie nástenné LED svietidlo Auron tvar kocky

Exteriérová nástenná LED lampa Auron s tienidlom v tvare kocky, odolná voči morskej vode Lampa Auron je vhodná najmä do moderného prostredia, pretože... viac informácií »
Vonkajšie nástenné LED svietidlo Auron tvar kocky
Značka: Lindby
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Exteriérová nástenná LED lampa Auron s tienidlom v tvare kocky, odolná voči morskej vode Lampa Auron je vhodná najmä do moderného prostredia, pretože...

Exteriérová nástenná LED lampa Auron s tienidlom v tvare kocky, odolná voči morskej vode Lampa Auron je vhodná najmä do moderného prostredia, pretože jej dominuje puristický dizajn. Tienidlo má tvar kocky, okolo ktorého prechádza úzky prvok, ktorý vedie až do stojana, ktorý je taktiež v tmavosivej farbe. Pretože exteriérová nástenná LED lampa je odolná voči morskej vode, môžete ju namontovať aj blízko mora bez toho, aby slaný vzduch spôsobil koróziu. Nízky príkon a napriek tomu vysoká svietivosť, takže tu hovoríme o dobrej energetickej účinnosti – presne tak, ako si to želajú moderní spotrebitelia.

Výnimočný produkt Vonkajšie nástenné LED svietidlo Auron tvar kocky od výrobcu Lindby jednoducho získate teraz skutočne výhodne. Cenovo vychádza na 100 EUR.