Vonkajšia svetelná reťaz s 35 sviečkami 25,3 m

Svetelná reťaz pre vonkajšie použitie s oddeliteľnou zástrčkou a hornými žiarovkami Táto vonkajšia svetelná reťaz umožňuje každému... viac informácií »
Vonkajšia svetelná reťaz s 35 sviečkami 25
Svetelná reťaz pre vonkajšie použitie s oddeliteľnou zástrčkou a hornými žiarovkami Táto vonkajšia svetelná reťaz umožňuje každému...

Svetelná reťaz pre vonkajšie použitie s oddeliteľnou zástrčkou a hornými žiarovkami Táto vonkajšia svetelná reťaz umožňuje každému vianočnému stromčeku – či už v interiéri alebo exteriéri – svietiť jednoduchým spôsobom. Pohodlná vzdialenosť medzi päticami 70 cm umožňuje rovnomerné rozloženie sviečok. Vďaka deliteľnému konektoru je možná ľahká všestranná distribúcia. Pomocou bočných svoriek sa sviečky rýchlo a ľahko pripevnia na vetvy. Zelený kábel prakticky zmizne v zeleni borovicových ihiel. – Vybavené špičkovými hruškami – pre vonkajšie použitie – zelený drôt – bočná svorka – Ø sviečka 1,5 cm – Výška sviečky s hruškou 8 cm – Vzdialenosť medzi sviečkami 70 cm – Dodávka vrátane 1 náhradnej žiarovky (3 W) – teplá biela Vysokokvalitný tovar Vonkajšia svetelná reťaz s možno kúpiť bez ťažkostí tu na našich stránkach v kategórii svetelné reťaze! Nájdite si akčné produkty vo spomínanej sekcii v akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, naša ponuka je široká! Máme v ponuke však tiež ďalší preverený tovar značky Konstsmide Christmas. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi žiadaný tovar Vonkajšia svetelná reťaz s 35 sviečkami 25,3 m originál od značky Konstsmide Christmas je možné zaobstarať tady naozaj lacno. V akcii za 109,90 EUR.