Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 – Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom

Zľavový kus Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 - Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom môžete nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v... viac informácií »
Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 - Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom
Značka: QAZQA
55 EUR
Overiť dostupnosť »
Zľavový kus Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 - Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom môžete nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v...

Zľavový kus Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 – Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom môžete nakúpiť aktuálne tu a teraz na našich stránkach v kategórii vonkajsie osvetlenie. Teraz si môžete vybrať ešte iné produkty z tejto obľúbenej rubriky za mimoriadne nízku cenu! Obľúbená značka QAZQA pre vás pripravuje prémiové výrobky Naša ponuka je široká, u nás totiž nájdete viac skvelých produktov od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Super pekná vonkajšia lampa pre váš dvor! Vďaka hodnote IP IP44 je odolný voči vode. Tento Malios je povrchovo upravený v oceľovej farbe (nehrdzavejúca oceľ) a bielom plastu pre krásny svetelný efekt vonku. Má výšku 45 cm. Základňa je široká 12,5 cm x 12,5 cm. Túto žiarovku môžete doplniť objednaním zdroja svetla, ktorý sa hodí do objímky E27 (max. 60 W). Je stmievateľný aj externým stmievačom; pre útulnú atmosféru vo večerných hodinách. Ďalej má súprava univerzálny žiarovo pozinkovaný hrot s montážnym materiálom. Montážna doska je navrhnutá tak, aby bolo možné namontovať žiarovku so štyrmi, tromi alebo dvoma montážnymi bodmi. Spolu so štyrmi skrutkami a maticami na pripevnenie žiarovky k čapu. A pre tých, ktorí chcú vytvoriť vodotesné spojenie pod zemou, poskytuje tento balíček odlievacích spojov dobré vodotesné spojenie. Káble je možné pripojiť do káblovej skrinky pomocou svorkovnice alebo zváracej svorky (nie sú súčasťou dodávky). Odlievacia živica chráni spojovacie skrinky pred prienikom vody. Vďaka tomu je elektrické pripojenie úplne vodotesné a bezpečné. Po naplnení spojovacej skrinky odlievacou živicou sa môže okamžite zakopať a napnúť. Balenie lejacej zásuvky je dodávané kompletné. Táto vonkajšia lampa Malios je nadčasová a perfektne sa hodí do každej záhrady!

Akčný kus Vonkajšia lampa oceľ 45 cm IP44 - Malios s hrotom zeme a káblovým plášťom od známej značky QAZQA ľahko môžete nájsť tu teraz práve za primerané peniaze. Výhodne za 55 EUR.