Vonkajšia lampa antracitová so senzorom svetlo-tma vrátane LED – Uma

Moderná vonkajšia lampa špeciálne pre vás! Uma skutočne patrí do moderného prostredia. Táto vonkajšia lampa si príde na svoje, keď zavesíte dve... viac informácií »
Vonkajšia lampa antracitová so senzorom svetlo-tma vrátane LED - Uma
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná vonkajšia lampa špeciálne pre vás! Uma skutočne patrí do moderného prostredia. Táto vonkajšia lampa si príde na svoje, keď zavesíte dve...

Moderná vonkajšia lampa špeciálne pre vás! Uma skutočne patrí do moderného prostredia. Táto vonkajšia lampa si príde na svoje, keď zavesíte dve alebo tri vedľa seba na stenu, aby napríklad vytvorili pekný efekt na zadnej strane domu. Je vysoký 12 cm a široký 7,5 cm. Lampa poskytuje pekné mäkké biele svetlo vďaka (nevymeniteľnej) LED, ktorá je vo vnútri s 310 lúmenmi. Lampa má hodnotu IP IP44, čo znamená, že je odolná proti striekajúcej vode a vyžaduje chránené miesto; napríklad pod baldachýnom. Antracitová farba dodáva vášmu domovu moderný vzhľad. Hotel Uma je ideálny pozdĺž vchodových dverí alebo na zvýraznenie terasy. Príjemným doplnkom je snímač svetlo-tma. Zapne sa teda, keď sa vonku začne stmievať. Chcete peknú modernú lampu na vonkajšie použitie? Potom je táto Uma určite pre vás. V zľave tovar Vonkajšia lampa antracitová so senzorom máte možnosť dostať ešte tu na webe v populárnej rubrike vonkajsie nastenne svietidla! Preskúmajte iné produkty z tejto kateógrie ľahko online.

Najpredávanejší produkt Vonkajšia lampa antracitová so senzorom svetlo-tma vrátane LED - Uma od známej kvalitnej značky QAZQA môžete zaobstarať aktuálne v našej ponuke lacno. Teraz nakúpite za 44,95 EUR.