Visiaci luster Havanna 5-plameňový krémovo-biely

Tento lacný výrobok Visiaci luster Havanna 5-plameňový je na získanie bez problémov na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá!... viac informácií »
Visiaci luster Havanna 5-plameňový krémovo-biely
Značka: Hufnagel
890 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento lacný výrobok Visiaci luster Havanna 5-plameňový je na získanie bez problémov na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá!...

Tento lacný výrobok Visiaci luster Havanna 5-plameňový je na získanie bez problémov na našich stránkach v populárnej kateogrii závesné svietidlá! Pripravili sme obľúbené produkty z našej sekcie za internetové ceny!
visiace lustre Havana s piatimi lampami s moderným vzhľadom Tento visiace lustre zo skupiny svetiel Havana je svetelný objekt s piatimi plameňmi, ktorý naplní každú izbu jednoduchou eleganciou. Nemecký výrobca používa vysoko kvalitné materiály a kombinuje ich s modernými farbami a skvelou funkčnosťou. visiace lustre Havana sa skladá z veľmi jednoducho navrhnutého rámu vyrobeného z mosadze, ktorý je ukončený matným niklovým povrchom. visiace lustre ponúka priestor pre päť tienidiel v kónickom tvare, ktoré sú navrhnuté s krémovo bielym perleťovým efektom. Dáždniky sa ľahko starajú, sú umývateľné a dajú sa dokonca ošetriť dezinfekčným prostriedkom. Havana je ideálne osvetlenie v moderných izbách aj v oblasti stravovania. Vyrobené v Nemecku.

V zľave produkt Visiaci luster Havanna 5-plameňový krémovo-biely od značky so skvelou reputáciou Hufnagel jednoducho môžete zohnať v našej ponuke za akčnú cenu! Cenovo vychádza na 890 EUR.