Visiaci luster Almandite 8-pl., hnedý

Nádherný 8-plameňový visiaci luster Almandite v zlatohnedom tóne. Nádherný vzhľad a pôsobivé osvetlenie robia osem-plameňový visiaci luster... viac informácií »
Visiaci luster Almandite 8-pl.
Nádherný 8-plameňový visiaci luster Almandite v zlatohnedom tóne. Nádherný vzhľad a pôsobivé osvetlenie robia osem-plameňový visiaci luster...

Nádherný 8-plameňový visiaci luster Almandite v zlatohnedom tóne. Nádherný vzhľad a pôsobivé osvetlenie robia osem-plameňový visiaci luster Almandite skutočným majstrovským dielom. Svetlo je vyrobené z kovu a krištáľov a je krásne navrhnuté vo florentskom štýle a farebne odráža vznešený charakter visiaceho lustra. Zlatohnedé lakovanie dokonale kontrastuje s čistými krištáľmi. Predstavujú kvety alebo puky, ktoré sú umiestnené na konci popínavých výhonkov. Divoko sa vinú okolo ôsmych sviečok a odstávajú do všetkých smerov, čím dokonale simulujú vzhľad krásnej rastliny. Konštrukcia je zavesená na štýlovej reťazi, ktorá rovnako ako celé svetlo žiari vo vznešenej hnedo-zlatej. Vďaka žiarovkám E14 v tvare sviečky sa dopĺňa veľkolepý obraz visiaceho lustra. Luster Almandite presviedča na celej čiare ako z vizuálneho hľadiska, tak aj z hľadiska svietivosti.
Zľavnený tovar máte možnosť zohnať pohodlne tu u nás v známej kategórii lustre! Teraz môžete získať ešte iné produkty z našej rubriky za skvelú cenu. Ale možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke však tiež ďalšie skvelé kúsky od značky Searchlight. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento najpredávanejší tovar Visiaci luster Almandite 8-pl., hnedý od spoločnosti so skvelým menom Searchlight jednoducho môžete nájsť momentálne na našich stránkach za úplne najnižšiu cenu. Práve teraz len za 690 EUR.