Vintage stolná lampa mosadz – Flamingo

Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Plameniak je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo... viac informácií »
Vintage stolná lampa mosadz - Flamingo
Značka: QAZQA
34 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Plameniak je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo...

Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Plameniak je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo spálne. Na jeho zadnej strane je pripevnená armatúra / svetelný zdroj, pomocou ktorého vnesie do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Táto pekná mosadzná / zlatá vtáčia stolná lampa vyrobená z hliníka a ocele má tvar plameniaka s nádherne detailným telom. Doprajte svojmu interiéru ďalšiu podporu s touto trendovou stolovou lampou. Žiarovka Flamingo váži 0,7 kilogramu a dodáva sa s káblom (200 cm) a zástrčkou s vypínačom. Má výšku 34 cm a priemer 13 cm. Podstavec má výšku 2,5 cm a priemer 13 cm. Táto lampa má veľkú objímku E27 a je dodávaná bez svetelného zdroja, preto si ju určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Doprajte jej pekné miesto napríklad na príborníku alebo príručnom stolíku. Stolová lampa Flamingo sa perfektne hodí aj do detskej izby s témou džungle!
Kvalitný a obľúbený tovar máte možnosť dostať jednoducho tu u nás v obľúbenej sekcii stolove lampy. Získajte unikátne produkty z tejto obľúbenej kategórie za výhodnú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete viac osvedčených výrobkov od značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Úplne unikátny produkt Vintage stolná lampa mosadz - Flamingo od značky s dobrým menom QAZQA ľahko môžete získať v súčasnosti za skvelú cenu. Výhodne teraz u nás za 34 EUR.