Vintage stolná lampa čierna – Monkey Hale

Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Monkey Hale je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo... viac informácií »
Vintage stolná lampa čierna - Monkey Hale
Značka: QAZQA
52 EUR
Overiť dostupnosť »
Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Monkey Hale je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo...

Táto veselá stolová lampa vám okamžite vyčarí úsmev na tvári. Monkey Hale je skutočným pútačom pozornosti do obývacej izby, kancelárie alebo spálne. Za jeho chvost visí kovanie / svetelný zdroj, pomocou ktorého vnáša do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Táto pekná čierna stolová lampa vyrobená z hliníka a ocele má tvar opice s nádherne detailnou tvárou. Doprajte svojmu interiéru ďalšiu podporu s touto trendovou stolovou lampou. Žiarovka Aap Hale váži 1,6 kilogramu a je dodávaná s káblom (200 cm) a zástrčkou s vypínačom. Má dĺžku 17,5 cm, výšku 41 cm a šírku 12,5 cm. Chodidlo má výšku 2,5 cm, dĺžku 17,5 cm a šírku 12,5 cm. Táto lampa má veľkú objímku E27 a je dodávaná bez svetelného zdroja, preto si ju určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Doprajte jej pekné miesto napríklad na príborníku alebo príručnom stolíku. Stolová lampa Monkey Hale je dokonalá aj v detskej izbe s tematikou džungle!Tento dizajnový produkt Vintage stolná lampa čierna môžete získať už dnes na našom webe zaradený v kategórii stolove lampy! Pripravili sme ostatné výrobky z tejto rubriky za skvelú cenu! Slávny dodávateľ QAZQA vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny produkty A tu je dôkaz!

Veľmi jedinečný výrobok Vintage stolná lampa čierna - Monkey Hale od populárneho výrobcu QAZQA je možné zakúpiť v súčasnosti za výhodnú cenu! V akcii za cenu 52 EUR.