Vintage stolná lampa čierna – Monkey Det

S touto veselou stolovou lampou okamžite vnesiete do vášho domova pocit džungle! Monkey Det je, ako už názov napovedá, opica, ktorá sedí a drží... viac informácií »
Vintage stolná lampa čierna - Monkey Det
Značka: QAZQA
58 EUR
Overiť dostupnosť »
S touto veselou stolovou lampou okamžite vnesiete do vášho domova pocit džungle! Monkey Det je, ako už názov napovedá, opica, ktorá sedí a drží...

S touto veselou stolovou lampou okamžite vnesiete do vášho domova pocit džungle! Monkey Det je, ako už názov napovedá, opica, ktorá sedí a drží zdroj svetla. Stolová lampa je vyrobená z hliníka s oceľou a je ukončená čiernou farbou. Má výšku 25,5 cm, dĺžku 23,5 cm a šírku 23 cm. Stolová lampa je dodávaná so šnúrou (200 cm) a zástrčkou. Stolovú lampu doplňte zdrojom svetla, ktorý má objímku E27 (max. 25 W). Nezabudnite si tieto objednať osobitne. Svietidlo môžete pripojiť k externému stmievaču, ak chcete v miestnosti vytvoriť dodatočnú atmosféru. Aap Det je krásnym pútačom pozornosti do obývacej izby, na nočný stolík alebo do kancelárie. Doprajte svojmu interiéru vzpruhu so stolovou lampou Aap Det!
Tento skvelý tovar Vintage stolná lampa čierna – Monkey môžete zohnať okrem iného u nás zaradený v rubrike stolove lampy! Vyhľadajte si akčné produkty z našej sekcie za parádnu cenu. U zákazníkov obľúbená značka QAZQA má v ponuke prémiové výrobky.

Tento veľmi žiadaný produkt Vintage stolná lampa čierna - Monkey Det od výrobcu s dobrým menom QAZQA ide zohnať u nás teraz za skvelú cenu! V akcii za cenu 58 EUR.