Vintage stojaca lampa čierna s látkovým odtieňom čierna – Giraffe To

Stojacia lampa Giraffe To je jedinečným pútačom pozornosti pre váš interiér. Pretože hlava žirafy vychádza nad tienidlo, lampa sa dostane hravo.... viac informácií »
Vintage stojaca lampa čierna s látkovým odtieňom čierna - Giraffe To
Značka: QAZQA
125 EUR
Overiť dostupnosť »
Stojacia lampa Giraffe To je jedinečným pútačom pozornosti pre váš interiér. Pretože hlava žirafy vychádza nad tienidlo, lampa sa dostane hravo....

Stojacia lampa Giraffe To je jedinečným pútačom pozornosti pre váš interiér. Pretože hlava žirafy vychádza nad tienidlo, lampa sa dostane hravo. Žirafa To je vyrobená z hliníka a má čiernu povrchovú úpravu. Stojatá lampa má výšku 76 cm, dĺžku 32 cm a šírku 25 cm. Podstavec má priemer 25 cm a výšku 1 cm. Čierne látkové tienidlo má priemer 20 cm a výšku 20. Vnútro tienidla je zlaté. Žirafa To sa dodáva s káblom (200 cm) a zástrčkou. Táto lampa má veľkú objímku E27 a je dodávaná bez svetelného zdroja, preto si ju určite objednajte (max. 25 Watt). Týmto je podlahová lampa dokončená. Pre vytvorenie extra atmosféry v miestnosti môžete lampu pripojiť k stmievaču, ktorý nie je súčasťou dodávky. Podlahová lampa sa perfektne hodí do rohu obývacej izby, pracovne alebo spálne. Ale dá sa použiť aj ako stolová lampa, urobte s touto žirafou lampu vyhlásenie. Doprajte jej pekné miesto napríklad na príborníku alebo príručnom stolíku.
Veľmi jedinečný produkt získate aktuálne tu na stránkach v populárnej kateogrii stojace lampy. Zaobstarajte si zľavnené produkty z tejto rubriky za parádnu cenu. Predná značka QAZQA vám ponúka prvotriedny sortiment. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Máme v ponuke viac výrobkov od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zaujímavý produkt Vintage stojaca lampa čierna s látkovým odtieňom čierna - Giraffe To od kvalitnej značky QAZQA možno zohnať tu teraz práve vo výpredajové akciu. V súčasnosti za skvelú cenu 125 EUR.