Vintage nástenné svietidlo mosadz – žirafa

Hľadáte jedinečné nástenné svietidlo? Potom je žirafa to, čo hľadáte. Toto nástenné svietidlo okamžite vyvolá pocit safari. Lampa je vyrobená z... viac informácií »
Vintage nástenné svietidlo mosadz - žirafa
Značka: QAZQA
59 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte jedinečné nástenné svietidlo? Potom je žirafa to, čo hľadáte. Toto nástenné svietidlo okamžite vyvolá pocit safari. Lampa je vyrobená z...

Hľadáte jedinečné nástenné svietidlo? Potom je žirafa to, čo hľadáte. Toto nástenné svietidlo okamžite vyvolá pocit safari. Lampa je vyrobená z hliníka s oceľou a povrchovo upravená mosadzou. To mu dodáva luxusný a moderný nádych s vintage nádychom. Žirafa má hĺbku 28 cm, výšku 34,5 cm a dĺžku 14 cm. Montážna doska má výšku 23 cm a dĺžku 10,5 cm. Nástenné svietidlo doplníte svetelným zdrojom, ktorý má objímku E27 (max. 25 Watt). Nezabudnite si tieto objednať osobitne. Aby bola miestnosť v miestnosti ešte útulnejšia, môžete lampu pripojiť k stmievaču, ktorý nie je súčasťou dodávky. Doprajte svojmu interiéru oživenie vďaka nástennej lampe Žirafa!
Veľa predávaný produkt môžete dostať ešte u nás v známej rubrike nastenne lampy. Teraz si môžete kúpiť nové produkty z tejto populárnej sekcie za extra cenu.

Veľa podarený výrobok Vintage nástenné svietidlo mosadz - žirafa od renomovaného dodávateľa QAZQA pohodlne získate momentálne na webe stále výhodne. Ponuky od 59 EUR.