Vintage nástenné svietidlo mosadz – Fugl

Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša... viac informácií »
Vintage nástenné svietidlo mosadz - Fugl
Značka: QAZQA
57 EUR
Overiť dostupnosť »
Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša...

Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Táto pekná zlatá / mosadzná nástenná lampa pre vtáky vyrobená z hliníka sedí na konári a je pekne prepracovaná. Doprajte svojmu interiéru ďalšie oživenie pomocou tohto trendového nástenného svietidla. Lampa Fugl váži 1,8 kilogramu a ľahko sa inštaluje. Má dĺžku 18 cm, výšku 50 cm a hĺbku 50 cm. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Dajte mu pekné miesto na svojej stene. Úplne unikátny výrobok nájdete ľahko tu a teraz na našich stránkach zaradený v rubrike nastenne lampy. Nájdite si úplne nové produkty z tejto populárnej kategórie za outletovú cenu. Populárna značka medzi zákazníkmi QAZQA poskytuje kvalitné výrobky. Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac kúskov od dodávateľa QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Super tovar Vintage nástenné svietidlo mosadz - Fugl od renomovaného dodávateľa QAZQA je možné zakúpiť na našich stránkach teraz za výhodnú cenu! Stojí práve teraz u nás 57 EUR.