Vintage nástenné svietidlo čierne – žirafa

Žirafová lampa okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého... viac informácií »
Vintage nástenné svietidlo čierne - žirafa
Značka: QAZQA
57 EUR
Overiť dostupnosť »
Žirafová lampa okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého...

Žirafová lampa okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Toto pekné čierne nástenné svietidlo vyrobené z hliníka má hlavu žirafy s nádherne detailnou tvárou. Doprajte svojmu interiéru ďalšie oživenie pomocou tohto trendového nástenného svietidla. Žirafa lampa váži 2,2 kilogramu a ľahko sa inštaluje. Má dĺžku 14 cm, výšku 34,5 cm a hĺbku 28 cm. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Dajte mu pekné miesto na svojej stene.Často hľadaný produkt ide získať práve u nás umiestnený v rubrike nastenne lampy! Získajte obľúbené produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu! Predný dodávateľ QAZQA môže ponúknuť skvelé výrobky Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú.

Vysokokvalitný produkt Vintage nástenné svietidlo čierne - žirafa od poprednej značky QAZQA môžete dostať práve teraz za super cenu! V akcii od 57 EUR.