Vintage nástenné svietidlo čierne – Toucan

Lampa Toucan okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. K vetve je pripevnená armatúra / svetelný zdroj, pomocou ktorého... viac informácií »
Vintage nástenné svietidlo čierne - Toucan
Značka: QAZQA
64 EUR
Overiť dostupnosť »
Lampa Toucan okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. K vetve je pripevnená armatúra / svetelný zdroj, pomocou ktorého...

Lampa Toucan okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. K vetve je pripevnená armatúra / svetelný zdroj, pomocou ktorého vnesie do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Toto pekné čierne vtáčie nástenné svietidlo vyrobené z hliníka má tvar tukana a je nádherne detailne spracované. Doprajte svojmu interiéru ďalšie oživenie pomocou tohto trendového nástenného svietidla. Tukanová lampa váži 2,5 kilogramu a ľahko sa inštaluje. Má dĺžku 29,2 cm, výšku 31,7 cm a hĺbku 21,7 cm. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Dajte mu pekné miesto na svojej stene.
Vynikajúci produkt dostanete ľahko na našich stránkach v známej sekcii nastenne lampy. Teraz získate parádne výrobky z tejto kateógrie za akčnú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka QAZQA dlhodobo poskytuje skvelé výrobky Nakupujte výhodný u nás.

Nový tovar Vintage nástenné svietidlo čierne - Toucan od obľúbenej značky QAZQA k dispozícii zrovna v akcii! Ponuky od 64 EUR.