Vintage nástenné svietidlo čierne – Fugl

Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša... viac informácií »
Vintage nástenné svietidlo čierne - Fugl
Značka: QAZQA
57 EUR
Overiť dostupnosť »
Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša...

Lampa Fugl okamžite upúta všetku pozornosť, keď je umiestnená vo vašom dome. Svojimi ústami drží svietidlo / zdroj svetla, pomocou ktorého vnáša do vášho interiéru nádherné svetlo a atmosféru. Zvieracie lampy sa stávajú skutočným trendom, perfektne zapadajú do botanického a vintage životného štýlu. Toto pekné čierne vtáčie nástenné svietidlo vyrobené z hliníka sedí na konári a je pekne podrobné. Doprajte svojmu interiéru ďalšie oživenie pomocou tohto trendového nástenného svietidla. Lampa Fugl váži 1,8 kilogramu a ľahko sa inštaluje. Má dĺžku 18 cm, výšku 50 cm a hĺbku 50 cm. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 25 Watt). Svetelný zdroj je na tejto žiarovke viditeľný, preto zvoľte nápadný variant, napríklad svetelný zdroj s LED vláknami. Môžete tiež stlmiť lampu externým stmievačom pre ešte väčšiu atmosféru. Dajte mu pekné miesto na svojej stene.
Tento veľmi žiadaný produkt Vintage nástenné svietidlo čierne – Fugl možno zaobstarať jednoducho na našich stránkach v známej rubrike nastenne lampy. Máme pre vás ďalšie produkty z tejto sekcie za výhodnú cenu. Známy dodávateľ QAZQA svojim zákazníkom ponúka špičkové výrobky Možno hľadáte niečo iné, máme toho viac. Preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od výrobcu QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt Vintage nástenné svietidlo čierne - Fugl od značky s tradíciou a dobrou povesťou QAZQA môžete nájsť u nás teraz až neuveriteľne lacno! Výhodne za super cenu 57 EUR.