Vidiecky bodový čierny s drevom 2 -svetlý – Jelle

Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z... viac informácií »
Vidiecky bodový čierny s drevom 2 -svetlý - Jelle
Značka: QAZQA
57 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z...

Hľadáte chladné miesto? Táto vidiecka Jelle spĺňa to, čo hľadáte! Je možné ho umiestniť na strop aj na stenu. Výber je na tebe! Je vyrobený z dreva s oceľou a zachováva si svoje prirodzené farby. Bodka má výšku 14 cm, dĺžku 24 cm a šírku 80 cm. Montážna doska má výšku 3 cm, dĺžku 21 cm a šírku 8 cm. Tienidlá majú každý priemer 7 cm a výšku 8 cm. Doplníte Jelle dvoma zdrojmi svetla, z ktorých každý má tvarovku GU10 (max. 8 Watt). Nezabudnite si objednať aj tieto. Bod je možné stmievať pomocou externého stmievača (nie je súčasťou dodávky). Body je možné nastaviť samostatne, takže sa rozhodnete, kam svetlo dopadne. Urobte zo svojej predsiene, obývačky alebo spálne vidiecky priestor s reflektorom Jelle.
Veľmi žiadaný tovar Vidiecky bodový čierny s drevom máte možnosť nakúpiť ľahko na webe v obľúbenej sekcii bodove svetla. Získajte iné produkty v spomínanej sekcii na pár kliknutí! U nás ponúkame viac, u nás v ponuke nájdete viac skvelých kúskov od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca QAZQA dlhodobo vyrába veľmi kvalitný sortiment.

Tento veľmi obľúbený tovar Vidiecky bodový čierny s drevom 2 -svetlý - Jelle od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA máte možnosť nájsť v súčasnosti za najnižšiu cenu! Teraz zaobstaráte len za 57 EUR.