Vidiecke stropné svietidlo sivé 30 cm – bubon

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym sivým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne... viac informácií »
Vidiecke stropné svietidlo sivé 30 cm - bubon
Značka: QAZQA
43 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym sivým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne...

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym sivým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 30 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Váš bubon doplníte dvoma zdrojmi svetla, ktoré sa zmestia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome!
Tento vynikajúci výrobok nájdete bezprostredne na webe v sekcii stropne svietidla. Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie za priaznivú cenu! Nebojte, máme toho viac, mrknite na viac skvelých výrobkov značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Neodolateľný tovar Vidiecke stropné svietidlo sivé 30 cm - bubon od značky so skvelou reputáciou QAZQA môžete dostať v našej internetovej ponuke za výborné peniaze. V súčasnosti za 43 EUR.