Vidiecke stropné svietidlo drevené vrátane LED – Holz

Vidiecky s moderným nádychom. To je stropné svietidlo Holz. Jeho elegantný a jednoduchý hliníkovo čierny dizajn v kombinácii s drevom zaručuje, že sa... viac informácií »
Vidiecke stropné svietidlo drevené vrátane LED - Holz
Vidiecky s moderným nádychom. To je stropné svietidlo Holz. Jeho elegantný a jednoduchý hliníkovo čierny dizajn v kombinácii s drevom zaručuje, že sa...

Vidiecky s moderným nádychom. To je stropné svietidlo Holz. Jeho elegantný a jednoduchý hliníkovo čierny dizajn v kombinácii s drevom zaručuje, že sa lampa perfektne hodí do vidieckeho interiéru. Lampa má výšku 13 cm, dĺžku 44 cm a šírku 8 cm. Montážna doska má výšku 4 cm, dĺžku 15 cm a šírku 8 cm. Holz má nevymeniteľné LED osvetlenie. Má svetelný výkon 1 500 lúmenov a 2 700 Kelvinov. To z neho robí skutočnú veľmoc! Holz vydrží v priemere 40 000 horiacich hodín. Pekný doplnok do vašej obývačky, pracovne alebo jedálne. Holz by nemal chýbať u vás doma!
Kvalitný produkt Vidiecke stropné svietidlo drevené vrátane LED – Holz možno zohnať v pohode tu na našom webe v známej kategórii stropne svietidla. Získajte unikátne produkty z našej rubriky za najlepšie ceny! Populárny výrobca MTK Leuchten poskytuje veľmi kvalitný sortiment. Nebojte sa, máme toho viac, máme v ponuke ďalšie preverené kúsky od dodávateľa MTK Leuchten. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Žiadaný výrobok Vidiecke stropné svietidlo drevené vrátane LED - Holz od popredného výrobcu MTK Leuchten možno nájsť tady teraz za výpredajovú cenu. Teraz môžete mať za 159 EUR.