Vidiecka závesná lampa šedá – Dory

Závesné svietidlo Dory je rustikálne závesné svietidlo s povrchovou úpravou v rustikálnej šedej farbe pre atraktívny vzhľad. Svietidlo je vhodné do... viac informácií »
Vidiecka závesná lampa šedá - Dory
Značka: QAZQA
43 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné svietidlo Dory je rustikálne závesné svietidlo s povrchovou úpravou v rustikálnej šedej farbe pre atraktívny vzhľad. Svietidlo je vhodné do...

Závesné svietidlo Dory je rustikálne závesné svietidlo s povrchovou úpravou v rustikálnej šedej farbe pre atraktívny vzhľad. Svietidlo je vhodné do jedálne, kuchyne, spálne a obývacej izby. Túto lampu urobíte ešte vzrušujúcejšou zavesením krásnej žiarovky s objímkou E27 (max. 40 W). Vďaka tomu je táto lampa lákadlom vášho interiéru. Svietidlo má priemer 30,5 cm a výšku 130 cm, ktoré si v prípade potreby môžete pri inštalácii skrátiť. Montážna doska má priemer 10,5 cm. Šnúra má dĺžku 90 cm. Závesná lampa Dory je mimoriadne univerzálna a bude úžasným doplnkom vášho domova. Úplne unikátny produkt môžete dostať okrem iného tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii zavesne lampy. Vyhľadajte si ešte podobné kusy z tejto obľúbenej sekcie za výhodnú cenu! Predný dodávateľ QAZQA vám ponúka špičkový tovar. Môžete sa presvedčiť sami!

Lacný tovar Vidiecka závesná lampa šedá - Dory od našej známej značky QAZQA môžete pohodlne získať v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Teraz len za 43 EUR.