Vidiecka závesná lampa čierna s drevom 6 svetiel – Jelle

Ste rovnako ako my fanúšikom vidieckeho životného štýlu? Potom je závesná lampa Jelle pre vás! Je vyrobený z dreva s oceľou a zachováva si svoje... viac informácií »
Vidiecka závesná lampa čierna s drevom 6 svetiel - Jelle
Značka: QAZQA
59 EUR
Overiť dostupnosť »
Ste rovnako ako my fanúšikom vidieckeho životného štýlu? Potom je závesná lampa Jelle pre vás! Je vyrobený z dreva s oceľou a zachováva si svoje...

Ste rovnako ako my fanúšikom vidieckeho životného štýlu? Potom je závesná lampa Jelle pre vás! Je vyrobený z dreva s oceľou a zachováva si svoje prirodzené farby. Má dĺžku 60 cm, šírku 23,5 cm a je výškovo nastaviteľná; minimálne 45 cm a maximálne 110 cm. Montážna doska má výšku 2,5 cm, dĺžku 50 cm a šírku 8 cm. Každá z oceľových krytiek má priemer 7 cm a dĺžku 8 cm. Doplníte Jelle o 6 svetelných zdrojov, z ktorých každý má tvarovku GU10 (max. 8 Watt). Nezabudnite si ich objednať zvlášť. Aby ste vytvorili atmosféru, môžete závesnú lampu pripojiť k stmievaču, ktorý nie je súčasťou dodávky. Oživte svoju obývačku, jedáleň alebo kanceláriu vidieckym závesným svietidlom Jelle.
Výnimočný a žiadaný produkt Vidiecka závesná lampa čierna s nájdete taktiež na našom webe v sekcii zavesne lampy. Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty z tejto kateógrie v akcii! Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné produkty značky QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Populárna značka v očiach zákazníkov QAZQA dodáva kvalitné produkty

Tento vynikajúci výrobok Vidiecka závesná lampa čierna s drevom 6 svetiel - Jelle od spoločnosti so skvelým menom QAZQA môžete získať práve teraz u nás vo výhodnej akcii. V súčasnosti za 59 EUR.