Vidiecka stropná lampa hnedá 50 cm – bubon

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym hnedým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne... viac informácií »
Vidiecka stropná lampa hnedá 50 cm - bubon
Značka: QAZQA
75 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym hnedým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne...

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym hnedým odtieňom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 50 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Váš bubon dopĺňate štyrmi zdrojmi svetla, ktoré sa hodia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome! Unikátny tovar máte možnosť kúpiť aktuálne u nás v obľúbenej rubrike stropne svietidla. Teraz kúpite kvalitné výrobky zo spomínanej rubriky za najlepšie ceny! V očiach zákazníkov populárny výrobca QAZQA predáva prémiové výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento skvelý kus Vidiecka stropná lampa hnedá 50 cm - bubon od nášho popredného výrobcu QAZQA k dispozícii momentálne na našich stránkach za outletovú cenu. Teraz získate od 75 EUR.